Manşet
Home / Federasyonlar / Vücut Geliştirme Fitness ve Bilek Güreşi Federasyonu / 2. Kademe Fitness Antrenörlük Kursu 1-14 Haziran İstanbul

2. Kademe Fitness Antrenörlük Kursu 1-14 Haziran İstanbul

Evet bir senedir beklediğin kurs şu an geldi. Belkide bu belge ile bir fitness salonunda müdür olacaksın, belkide yeni antrenör arkadaşlarla tanışacak ve yeni bir çevreye gireceksin. Her şeyin başının bilgi olduğu bilgi çağında senin bilmen gerekenleri derledik.

2. Kademe Fitness Antrenörlük Kursu 2017

Her sene olduğu gibi fitness antrenörün’ün en büyük yardımcısı olmayı ilkelerimiz arasında en üst sıralarda tuttuğumuzdan ötürü, 2. kademe fitness antrenörlük kursu 2017 senesini de yakından takip edecek olup siz değerli ziyaretçilerimize anından sitemizden ve e-mail aboneliği ile haberdar edeceğiz.

Fitness 2. Kademe

2. Kademe fitness antrenörlük belgesi almanın ve kursa katılmanın en önemli ön katılım şartı 1. kademe fitness antrenörlük kursu kaydı yaptırıp, kursa katılmış olmak ve kursata başırılı olup fitness antrenörü kursu’nu başarı ile tamamlamış olmak gerekmektedir.

TVGFBF Sitesi

Fitness antrenörlüğü branşında fitness antrenörlük belgesi almayı düşünen kişilerin TVGFBF sitesini her gün yakından takip etmeleri gerekmektedir ki, günümüz şartlarında ve yoğunluğundan bunu yapmak son derece zordur.

Fitness Antrenörlük Kursları

Fitness federasyonunun açmış olduğu yaz kursları arasında beklendiği gibi 2. kademe fitness kursu İstanbul’da açılmıştır. Siz değerli 1. kademe fitness antrenörlerinin bilgisine sunulur.

http://www.tvgfbf.gov.tr/ Sitesinden alıntıdır.

01-14 HAZİRAN 2017 TARİHLERİ ARASINDA İSTANBUL BURHAN FELEK SPOR KOMPLEKSİNDE(ÜSKÜDAR)2.KADEME VÜCUT GELİŞTİRME VE FITNESS ANTRENÖR KURSU DÜZENLENECEKTİR.

KURS KAYITLARI BAŞLAMIŞ OLUP KURS ÜCRETİ 1750 TL DİR.

NOT:KURSİYERLER HER YILIN VİZE ÜCRETLERİNDEN SORUMLUDUR.

 

2. Kademe Fitness Antrenörlük Kursu 2018

 

Belki de bu yaz 2. kademe kursuna gidemedin, hiç üzülme çünkü biz senin için yakından takip ediyoruz. Antrenörlük kurslarına kayıt aşamasın da ki zorlu süreçte her zaman yanında olacağız.

Bu arada personal trainer hizmeti vermeyi düşünürseniz, sizler için bunu sitemizde en yakışıklı fotoğrafınla herkese duyurabiliriz. Tek yapman gereken ise bizimle iletişim kurmak.

 

2 Yorum

  1. mrb iyi günler ve ıyı calışmalar fıtness antrenörlük belgesi almak istşiyorum onun için egıyım kursları ne zaman başlıyor bılgı verırmısınız

    • Merhaba Tuncay Bey,

      Fitness Antrenörlük belgesini vermeye yetkili federasyonun internet sitesi adresi tvgfbf.gov.tr şeklindedir. Fitness federasyonu yıl içerisinde planlı olarak önceden açıklayarak kurs açmamaktadır.Bizim sitemizden takip edebileceğiniz gibi bir diğer seçenek ise kendi internet sitelerini her gün takip ederek açılan kurslara kayıt yaptırmanız gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir