Manşet
Home / Fitness Salonları / Bahçeşehir 7/24 Spor Salonu Yenileniyor

Bahçeşehir 7/24 Spor Salonu Yenileniyor

Herkesin heyecanla spor yaptığı, kapandığında çok fazla spor severin üzüldüğü MGM spor salonu tekrardan 7/24 Fitness Club ile kaldığı yerden devam ediyor. Uzun yıllardır Bahçeşehir bölgesinde 24 saat açık olarak hizmet veren 7/24 Fitness MGM spor salonuna taşınıyor.

Bahçeşehir Spor Salonu

Bahçeşehir bölgesinin en eski spor salonlarından olan 7/24 Fitness Club yenileniyor. Bu haber üyeler ve çevre sakinleri için mükemmel. Nedeni ise 10.000 metrekare olan eskiden MGM olan mekana taşınıyor. Basketbol sahaları ve daha geniş sosyal alanları ile zaten çok başarılı olan 7/24 Fitness’a bu atağından sonra rakip olabilecek bir salon gözükmüyor.

724 fitness spinning

7/24 Fitness Spor ve Yaşam Merkezi

7/24 Fitness Club’ın en büyük özelliği ise Türkiye’de ilk ve tek 24 saat açık spor salonu olması. Yanlış duymadınız gece 4 civarında da spora gitseniz, karşılama da görevli, temizlik görevlisi ve antrenör bulabiliyorsunuz. Bu konuda Türkiye’de rakipsiz olan spor salonu bu yenilenme atağı ile Bahçeşehir’in vazgeçilmez spor salonu olacaktır.

724 fitness cardio bahçeşehir

Bahçeşehir Personal Trainer

7/24 Fitness Club üyesi olarak faydalanabileceğiniz imkanların başında ise profesyonel personal trainerlardan alabileceğiniz özel ders imkanının yanı sıra; havuz,spa,hamam,sauna, reformer, spinning, zumba, pilates, cardio alanları, serbest ağırlık alanları, fin hamamı, masaj gibi bir çok aktiviteden faydalanabilirsiniz.

Başarılarının devamını dileriz.

Bunu Okudunuz Mu?

Fitness Salonu

Fitness Salonlarının Gerçekleri…

Evet bir çok insan gibi bir spor salonuna gitmeyi düşünüyorsunuz ki bu son derece normal …

2 Yorum

  1. Sabırsızlıkla bekliyoruz

  2. Güzel salon daha da güzel olucak başka salonlara üye olanlar pişman olucak bence

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir