Manşet
Home / Branşlar / Tenis / Bahçeşehir Tenis Kursu

Bahçeşehir Tenis Kursu

İstanbul Tenis Akademisi, değerli ve uzman antrenör kadrosu ile birlikte açık ve kapalı tüm tenis kortlarında tenis sevenlere özel kurslar vermektedir.

###Farklı seviye ve sertifika kursları ile bahçeşehir tenis kursu olarak hizmetlerini devam ettiren İstanbul tenis kursu, her yaş ve seviye grubuna göre hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Verilen hizmetlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti Bahçeşehir tenis kursu için öncelikli hedeflerden birisidir.

Hizmetin kalitesini artırmak için tenis kursuna katılımlarda seviye, yaş, alınacak olan ders gibi unsurlar farklı şekilde değerlendirilmektedir.

Bu değerlendirilme sonrasında kişiye en uygun özel dersler ve sertifika programları düzenlenerek, kişinin hem sosyal hem de fiziksel gelişimine katkı sağlanmaktadır.

İstanbul Bahçeşehir tenis kursu olarak hizmetlerine yalnızca tenis alanında devam eden İstanbul Tenis Akademisi, kurs yeri olarak Bahçeşehir bölgesini tercih ettiği için müşterilerin Bahçeşehir tenis kursu araştırmalarına kaliteli hizmeti ile cevap vermektedir.

 

 İstanbul Bahçeşehir Tenis Kursu Özel Dersler

 

           İstanbul tenis akademi olarak birebir hizmet ve antrenörler ile eğitime öncelik veren Bahçeşehir tenis kursu, deneyimli antrenörlerle birlikte profesyonel olarak özel ders hizmeti vermektedir.

Özel tenis dersleri sayesinde kişiler daha profesyonel eğitim almakta ve tenis alanında seviyelerini daha iyi belirlemektedir. Ayrıca, her yaş grubu ve seviyeye göre farklı şekilde verilen eğitimler, Bahçeşehir tenis kursu içerisinde eğitim alan kişilerin tenis alanında daha deneyimli olmalarını sağlamaktadır.

Özel tenis kursları ile ilgili tüm bilgilere sitemiz üzerinden ulaşabileceğiniz gibi özel eğitimlerle tenis kursu fiyatlarına da yine siteleri olan https://istanbultenisakademi.com/ adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

 

           İstanbul tenis kursu ve özel eğitim araştırmalarında öncü durumda olan İstanbul Tenis Akademisi, alınan tüm eğitimleri profesyonel şekilde sertifikalara da dökmektedir. Bu durumda İstanbul tenis akademi olarak hizmetlerine devam eden Bahçeşehir tenis kursu, alınan tüm profesyonel eğitimleri bir sertifika haline dönüştürmektedir.

Kişinin her durumu göz önünde bulundurularak yapılan sertifikalı eğitimler, uzman bir tenis oyuncusu olunduğunu da kanıtlamaktadır.

Diğer kurslar yerine Bahçeşehir tenis kursu, alınan tüm hizmetleri ve kurs durumlarını belgelendirerek, profesyonel bir İstanbul tenis kursu olduğunu da kanıtlamaktadır.

 

Bahçeşehir Tenis Kursu Sertifika Programları

 

           İstanbul tenis kursu olarak hizmetlerini profesyonellik ile yapan Bahçeşehir tenis kursu, kişiye özel sertifika programları düzenlemektedir. Bronze, Silver ve Gold sertifikalarından oluşan tenis kursları, farklı özellik ve deneyimler içermektedir.

Sertifika programlarına ve alınan eğitimlere göre İstanbul tenis kursu olarak hizmet veren Bahçeşehir tenis kursu, sertifikalara göre fiyat ve eğitim içeriklerine değiştirmektedir.

 

Bronze eğitim sertifikasına sahip olmak isteyenler 1 gün eğitim görmektedir. Tenis eğitiminde hem teori hem de uygulamalı dersler bulunmaktadır. Anatomi, egzersiz fizyolojisi, kardiorespiratuar fitness ve uygulamalı eğitimlerden oluşan Bronze sertifikalar ayrıca Silver sertifika almak isteyen kişiler için bir ön koşul niteliği taşımaktadır.

Silver sertifika programlarında da yine teorik ve uygulamalı dersler bulunmaktadır. Anatomi 2, Egzersiz Fizyolojisi 2, Kardiorespiratuar Fitness 2, Fitness ve Tenisin Ortak Noktaları ve uygulamalı eğitimler sertifika içeriklerinde bulunmaktadır. Yine farklı fiyat uygulamasına tabii tutulan sertifika programları, eğitimlere göre farklı ders içeriklerinden oluşmaktadır. Gold sertifikaya geçmek isteyen kişiler Silver sertifika almalıdır.

 

Gold sertifika, programlar içerisinde en üst seviye olarak gösterilmektedir. Bu sertifikayı alan kişiler bir tenis eğitimcisi olarak da hizmet vermektedir. Ayrıca, Gold sertifika sahipleri akademi içerisinde bir eğitimci olarak ITA tarafından Master Trainer olarak bilinmektedir.

Sertifika programlarının en üst seviyesi olan Gold sertifikayı alan tenis eğitimcileri ayrıca Bronze ve Silver sertifika programları da düzenleyerek, teorik ve pratik eğitimler vermeye başlayabilirler.

 

Bunu Okudunuz Mu?

Tenis Raket Seçimi

Tenis oynamaya karar verdiyseniz ilk yapmanız gereken bir raket almak olacaktır. Duymuşsunuzdur raket seçmek çok …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir