Manşet
Home / Motivasyon / İnstagram Egzersizleri ile Uyum Sağlayın

İnstagram Egzersizleri ile Uyum Sağlayın

Sosyal medya, instagram egzersizleri, #hashtagleri ile egzersiz motivasyonunuzu arttırın.

Türkiye’de spor salonunda üyelik için para ödeyen 200 kişiden biri iseniz ancak altı aydır kullanmadıysanız ya da son zamanlarda üyeliklerini iptal eden ve yenilemeyen yüzde 36 içerisindeyseniz, şimdi ötesine geçmenin tam zamanı şekil verme için motivasyonunuzu arttırın ve spor salonunun yolunu tutun.

Ve bu yaz, hareket etmenizi garantileyen garantili yeni sosyal medya fitness kampanyalarının birinde fenomen olabilirsiniz. Egzersiz ipuçlarını bulmak ve motivasyonunuzu arttırmak için zaten harika bir platform olan sosyal medya, yeni bir spor keşfetmek, sporun şiddetini arttırmak veya kanepeden inip sahil vücuduna hazır olmak isteyip istemediğinize bağlı olarak, hedeflerinize uyarlanmış daha yapılandırılmış fitness kampanyalarına her gün bir yenisi ekleniyor.

Sosyal medya kampanyalarıyla ilgili en mühim şey, size ilham vermeye hazır olduğunuzda size ilham vermeleri için orada hazır bulunmalarıdır.Bir sayfanın aranılan yüzü olabilirsiniz, insanların yorumlarını görmek sizi motive edebilir, belki de sizin azminiz bir başka insana ilham kaynağı olacaktır.

Dolayısıyla taşınmaya hazırsanız ve hareket etmeye hazırsanız şu an kontrol etmeniz gereken en sıcak, en ilham verici kampanyaları sizin için derledik …

Sonraki Önceki

 

@hepsifitness

Hepsi Fitness Instagram sayfası olarak insanları motive edici, bilgilendirici içerikler paylaşıyoruz. Özel mesaj yolu ile sende resmini yolla sayfa da senin de görsellerin yayınlansın.

 

#pilatesheryerde

Belki de bir çok insan gibi pilates aşığısın ormanda, parkta, dağda pilates yapıyorsun. Bu hashtag tam sana göre olabilir.

 

#koşuyorum

Belki de instagram egzersizleri içerisinden hiç bir şey düşünmeden zihnini boşaltıp koşmayı seviyor olabilirsin. Daha önce kulağında müzik, patavatsızca, deniz havası soluyarak koşmadı isen denemeni öneririz. Hatta bizi de etiketlemeyi unutma.

#sporuseviyorum

Hangi sporu yaparsan yap buna su altı dalıştan, paraşütle atlayışa kadar hepsi dahil, bu etiketi etiketlemen ve instagram da paylaşman seni instagram egzersizleri arasında adını altın harflerle yazdıracaktır.

 

Sonraki Önceki

Sende en sevdiğin sporu yaparken en sevdiğim hashtag’i yorum kısmına yazarsan sitemizde kalıcı bir yere sahip olabilirsin. Bununlada sınırlı değil başkarına ilham olabilecekken bizede destek olursun. En sevdiğin instagram egzersizleri hangisi?

En sevdiğin egzerisizi yaparken karın kaslarını çıkarmayı da ihmal etme ve Karın Kası Nasıl Olur Oku.

Bir Yorum

  1. #sporusevmiyorum ama yapmam gerektiği için yapıyorum çünkü yapmadığımda şişko, çirkin bir ponçik oluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir