Manşet
Home / Fitness / Kaslarını Kaybetmeden Yağları Yak

Kaslarını Kaybetmeden Yağları Yak

Belki de aylarca hatta yıllarca uğraştınız, her gün spor salonuna gidip saatlerce uğraştınız ve yavaş yavaş kas inşa ettiniz ve bu kaslarınızı kaybetmeden yağ oranınız düşürmek için kuvvet kazandıran bir kardiyo programına ihtiyacınız var.

KONDİSYON BİSİKLETİ

Yüksek tempolu parçalardan oluşan bir playlist hazırlayın ve bisiklete binin. Nefes nefese kalmayacağınız yavaş bir tempoda 2 dakika pedal çevirin. Bacaklarınız sabit bir tempoda durmadan hareket etmeli. Ardından seleden kalkıp maksimum hızda 45 saniye pedal çevirin. Bu döngüyü 20 dakika boyunca sürdürün. Ardından beş dakika dinlenin.

KOŞU BANDI

Nabzınız yavaşladıktan sonra koşu bandına çıkın. Eğitimi %12’ye hızını ise 12 Km’ye ayarlayın. Bacaklarınızı iki yana açarak koşu bandının yanlarına basınız. Ardından hazır olduğunuz da koşu bandına atlayın ve 30 saniye boyunca depar atın. Bir dakika dinlenin ve bu döngüyü yapabildiğiniz kadar devam ettirin.

KÜREK

Kürek çekme aletine oturun ve ayaklarınızı yerleştirin. Her çekme hareketinde mümkün olduğunca öne giderek ve tutacağı iyice göğüsünüze çekerek , 1000 metre boyunca en yüksek tempoda kürek çekin. Sadece bir dakika dinlenin ve bir 1000 metre daha devam edin.

Bunu Okudunuz Mu?

Düşün, Dile, Zaman Ver, Eğitime Başla

Arkana bakmamak güzel mi, değil mi? Kendimi 10 yıldan uzun bir süredir fitness oyununun içerisinde …

Bir Yorum

  1. kürek makinası çok faydalı her antrenmandan sonra yapmak lasım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir