Manşet
Home / Fitness Salonları / MacFit 6 Yeni Şube İle Hızla Büyümeye Devam Ediyor

MacFit 6 Yeni Şube İle Hızla Büyümeye Devam Ediyor

MACFit kendi internet sitesinde yapmış olduğu açıklama yeni açılan spor salonları arasına Biz Cevahir,Akyaka Park,İzmir Optimum,42 Maslak,Nata Vega ve Torun Center’ın da katılacağını duyurdu.

Bu şubeler ile birlikte toplam spor salonu sayısı 56’ya ulaşmış olacaktır. Şube açma sayısını hiç hız kesmeden devam eden MacFit sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor.

macfit yeni şube

Mac Fit Stratejisi

Şubelerini ilk açtığında ortalama 50 TL ile 70 TL / Ay arasında üyelik imkanı sunan MacFit, şubelerini açtıktan kısa bir süre sonra fiyatlarını ortalama olarak 100 TL/Ay rakamlarına çıkarmaktadır.

Yıllık olarak hesaplandığında ise ortalama olarak 1200 TL civarına üyelik imkanı sunan MacFit bazı açılardan avantajlı gibi dursa da bu fiyat politikası kişinin ihtiyaçları doğrultusunda değişebilir. Örneğin Macfit ücretsiz havlu ve su ihtiyacı sunmamaktadır.

Fitness programı yazdırmak ve analiz almak ise ücrete tabidir. Bunların hepsi göz önüne alındığında normal ortalama bir salondan daha pahalıya gelmektedir.

Üye olan kişinin bu tip ihtiyaçları yok ise aylık üyelik imkanlarından dolayı bir çok amatör ve profesyonel sporcunun birinci tercihi arasında yer almaktadır.

 

 

Umarız ki açtığı yeni spor salonları MacFit için iyi olur.

 

 

Bunu Okudunuz Mu?

LT Carrera Fitness Belediye Tarafından Mühürlendi!!!

Daha öncesinde LT Carrera Fitness hakkında yapmış olduğumuz haber ile bu günlerin geleceğinin sinyalini maalesef …

2 Yorum

  1. torun Center da macfit açılması iyi oldu rahatladım

  2. Türkiye genelinde okadar salon actiniz tsk ederiz de forum istanbul bayrampasa okadar talep varken neden orayada bir el atmiyorsunuz dikkate alirsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir